Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Grafik tasarım çalışmaları web siteniz, kartivizit, billboard dahil tüm kurumsal kimlik çalışmalarını kapsamaktadır. Grafik tasarım çalışmalarının içeriği çok geniştir ve grafik çalışması, hem internet ortamında hem fiziki ortamda faaliyet gösteren firmalar, şahıslar için gereklidir.

Profesyonel grafik tasarım sizin kalitenizi, işinize verdiğiniz değeri göstermektedir. Mucize fikir olarak işte tam burada biz devreye giriyor, fikirlerinizi tasarlıyor ve markanıza kalite katıyoruz.

Grafik Tasarım  bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda dijital veya dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir. Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritim, ve birlik geçerlidir.
Finike WEB sizi veya işinizi anlatacak dijital görselin hazırlanması tamamen profesyonel bir ekibin güvenilir ellerine bırakılmıştır. Tüm ekip kadromuz kendi alanında hem akademik bilgiye hem de yılların tecrübesine sahiptir. Eğer ihtiyacınız olan sizi veya işinizi anlatacak bir görselin hazırlanması ise doğru yerdesiniz.